Zákaznická podpora rychlý kontakt
+420 721 145 598
+46 707 555 235
Tracona Trading AB
Box 8122
163 08 Spånga
SWEDEN
traconatrading@hotmail.com

 Spolupracujeme

Tracona Trading AB dlouhodobě spolupracuje v České republice se společností ČSKD-INTRANS a.s. , které pronajímá dvounápravové kontejnerové vozy řady Lgjns 791 snápravovým zatížením 22,5 t. Dalším významným partnerem v České republice je společnost ON-TRACK s.r.o. se kterou spolupracuje na projektu přestavby krytých nákladních vozů na kontejnerové, řady Laags.
 
Dalším významným partnerem je společnost CZ Loko a.s., která používá rádiové dálkové ovládání Locomote 90, výrobku švédské firmy Akerströms, pro motorové lokomotivy řady 724.8.
 
Na Slovensku spolupracuje Tracona Tading AB s firmou Lokotrans Slovakia s.r.o. na projektu úpravy průjezdného profilu vozů řady Hbbis-tt na profil splňující podmínky RIV.

Tradičními partnery ve Švédsku jsou firmy NetRail, Three T AB, TGOJ Trafic AB, Akerströms Björbo AB, Swemaint AB, Banverket, Interfleet Technology AB, se kterými Tracona Trading AB dlouhodobě spolupracuje na rúzných projektech, týkajících se prodeje a pronájmu vagonů i lokomotiv, jakož i obchodování snáhradními díly ke kolejovým vozidlům.


edited by N.E.S.P.I